ЗАЗ Форца (Чери А13, Чери Бонус, Чери Вери) клуб / ZAZ Forza (Chery A13, Chery Bonus, Chery Very) club

Forza Club

Автор Тема: Forza 2260  (Прочитано 3973 раз)

Оффлайн Voycek

• Постоялец
  • Автомобиль: ZAZ Forza 2260
Forza 2260
« : 02 Сентябрь 2011, 14:22:09 »
ZAZ Forza Luxury
Колір: приглушений синій
Автосалон: АЦ Голосіївський
Кредит: Профінбанк
Наїздив близько 500 км
Перший автомобіль

Загальні враження: автомобіль те що треба, але деякі допрацювання необхідні.

Парктронік: певно якась найдешевша версія, бо спрацьовує повільно значення скачуть. Я здаю назад швидше, ніж він показує. Але із використанням парктроніка на інших автомобілях не знайомий, можливо, так і треба, і просто треба повільніше здавати назад.

Магнітола: в принципі нормальна магнітола, ловила радіо до 70-100 км від Києва, наявність юсб плюс. Якість звучання середня, але міняти не буду.

Кондиціонер: нормальний, вище 2-3 положення з дружиною не включаємо, починає дуже дути.

По всім наворотам склалось враження, що використовуються бюджетні версії, так би мовити дешево і сердито. Поки що все працює, але можливо не так оперативно і не так якісно як би хотілось.

Ось тепер переживаю за легкосплавні диски, які йдуть у люксовій версії. У зв"язку із тим, що досвід вождіння малий, не завжди помічаю ямки, боюсь що поб"ю диски.

Із проблем: бувають проблем із задньою передачою. Недовключається.

Власники форзи, поділіться інформацією чи у вас під переднім сидінням пасажира присутні пучок дротів чи таке щастя тільки в мене?

Оффлайн Arkadash

• Примерный семьянин
  • Ветеран
  • Наша форза лучше всех!
  • Автомобиль: FORZA Comfort
Re: Forza 2260
« Ответ #1 : 02 Сентябрь 2011, 14:35:25 »
Задня передача тех іноді заїдає.
Під переднім сидінням є проводка.
В мене комфорт.

Оффлайн BOD

• Пользователь
  • **
  • Автомобиль: Zaz Forza
« Ответ #2 : 02 Сентябрь 2011, 15:15:41 »
А я думал это я не умею заднюю включать  :biggrin: А она заедает не только у меня... печально :sad:
Zaz Foza (№1197, базовая, вишневая)

Оффлайн graf

• Ветеран
  • Forza - Graf
  • Автомобиль: Forza
« Ответ #3 : 02 Сентябрь 2011, 17:34:13 »
а приловчился заднюю втыкать

Оффлайн kosta

• Ветеран
  • Автомобиль: ZAZ Forza хетчбек Comfort
« Ответ #4 : 04 Сентябрь 2011, 12:31:26 »
фото в студию как цвет смотрится :blush: 

Оффлайн Voycek

• Постоялец
« Ответ #5 : 04 Сентябрь 2011, 15:18:39 »
фото в студию как цвет смотрится :blush:

Колір є ось тут http://forza-club.org.ua/index.php?topic=584.0

залежно від освітлення змінюється від бірюзового до синього.

Оффлайн Voycek

• Постоялец
« Ответ #6 : 15 Сентябрь 2011, 11:51:52 »
Пробіг 1045 км.

Підбили ззаду. Результат: постраждалих немає, тріснув бампер з лівої частини, на 1 см вилетів лівий партронік.

Як сталось: при виїзді на головну дорогу пропускав машини, стояв, ззаду в"їхали.

Пропонували мирову 200 баксів, але я подзвонив в сервіс сказали, що заміна заднього бамперу буде коштувати 2500-3000 грн. Винуватець на таку суму не погодився. Оформили ДТП.

Можливо ремонт у дяді Васі на СТО коштував би менше, але ж машина на гарантії і в будь-якому випадку, щоб не злетіти з гарантії, потрібно робити ремонт на офіційному СТО.

Хотів би запитати досвідчених водіїв-форумчан: при яких обставинах краще погоджуватись на мирову без оформлення ДТП?

В моєму випадку швидкість зіткнення була 5-10 км/год і хоч бампер тріснув, в принципі не дуже і помітно. Якби я підремонтував на лівому СТО задній бампер, а потім приїхав би на чек на офіційне СТО, я б злетів би з гарантії чи це пройшло?

Оффлайн Arkadash

• Примерный семьянин
  • Ветеран
  • Наша форза лучше всех!
  • Автомобиль: FORZA Comfort
« Ответ #7 : 15 Сентябрь 2011, 12:37:49 »
Один в один.. Стояв, пропускав, втаранили. Пiд лiвою фарою трiщинка на пiв сантиметра. Страхова виплатила пiвтори тисячI. Не ремонтував. Так I катаюсь. Не помiтно. Поки нiчого робити не буду.

Оффлайн mrsol

• Глобальный модератор
  • Ветеран
  • Автомобиль: Chery A13 (Племенной китаец)
« Ответ #8 : 15 Сентябрь 2011, 12:40:03 »
В моєму випадку швидкість зіткнення була 5-10 км/год і хоч бампер тріснув, в принципі не дуже і помітно. Якби я підремонтував на лівому СТО задній бампер, а потім приїхав би на чек на офіційне СТО, я б злетів би з гарантії чи це пройшло?
Всё зависит от гарантийшика. Могут заметить, а могут и не заметить.

Оффлайн Voycek

• Постоялец
« Ответ #9 : 15 Сентябрь 2011, 17:27:21 »
Ну, мене винуватець трохи пресував, що я мовляв не гарно роблю.

А мені поки що якось лячно, машина на гарантії і в кредиті. Я розумію, що банку байдуже, головне, щоб я виплатив кредит. Але в кредитному договорі є пункт, в якому говориться, що про кожен такий випадок потрібно повідомляти. А якщо не повідомляти, то будуть санкції. Так як авто закладено і пошкодженням може бути знижено його ринкову вартість, а й отже знижується сума, гарантії повернення кредиту.

Оффлайн Voycek

• Постоялец
« Ответ #10 : 15 Сентябрь 2011, 17:28:51 »
Один в один.. Стояв, пропускав, втаранили. Пiд лiвою фарою трiщинка на пiв сантиметра. Страхова виплатила пiвтори тисячI. Не ремонтував. Так I катаюсь. Не помiтно. Поки нiчого робити не буду.

Часом не блондинка, яка говорила по телефону?  :crazy:

« Последнее редактирование: 15 Сентябрь 2011, 17:36:29 от Voycek »

Оффлайн Voycek

• Постоялец
« Ответ #11 : 15 Сентябрь 2011, 17:35:16 »
До речі, після 1000 км пробігу в машинки додалась жвавість.

Чи то я вже приловчився трохи, адаптувався. Чи те що на перших передачах довожу до 2300 обертів перед тим як перемкнути на вищу. Але якось швидше стартувати і розганятися стала.

Оффлайн VitaliyUgBor

• Пользователь
  • **
  • Автомобиль: ZAZ FORZA
« Ответ #12 : 17 Сентябрь 2011, 20:07:13 »
Поздровляю с покупкой :)  :good: пусть ездит и только радует. Цвет у наших близнецов действительно оч интерестный и "яркий".
Поскольку у нас машинки одинаковые по комплектацыи и цвету давай делится инфой :)
Насчет задней передачи сразу видно что многие не читают "посібник з експлуатації", а там есть интерестніе статейки, но все же я часто пользуюсь старым методом заднюю включаю через вторую передачу, 100% вхождение шестерней куда надо и не так вредно для коробки поскольку не скрежат шестерни, советую всем, провода под сидениями есть у всех, это для даччиков непристегнутых ремней по желанию все прячется, машина после 1000км притерается и скольжение движущихся часте улутшается, а после смены масла после 0 ТО машина вооще станет торпедой, а после 3-х еще лучше будет ганять (у меня ща пробег 5150 км), чисто мое мнение для форзы лучше переключать передачу на 2800-3000 об., но я честно говоря это делаю восновном от 3-4 динамика просыпаэться легче управлять, ну это кому как расход по городу я засекал получаеться около 8 литров +\- 200-300 грам. В книге пишут что после 1000 км пробега можно разгонять до максимального ускорения т.е. 160 км. бред не советую :) , а после 0 ТО пожалста 6 тысяч оборотов давать спокойно можно я разгонял до 160 дето либо мотор на 2-3 перадчи до 6 тсяч раскручивал для прикола и проверки быстрого ускорени вобщем логан или авео помоему отдыхает, кобылы чучтвуются.
Можно узнать подробней про парктроник? я так поня есть табо для показа дистанцыи или я не так понял?

Оффлайн Voycek

• Постоялец
« Ответ #13 : 17 Сентябрь 2011, 22:40:40 »
Поздровляю с покупкой :)  :good: пусть ездит и только радует. Цвет у наших близнецов действительно оч интерестный и "яркий".
Поскольку у нас машинки одинаковые по комплектацыи и цвету давай делится инфой :)
Насчет задней передачи сразу видно что многие не читают "посібник з експлуатації", а там есть интерестніе статейки, но все же я часто пользуюсь старым методом заднюю включаю через вторую передачу, 100% вхождение шестерней куда надо и не так вредно для коробки поскольку не скрежат шестерни, советую всем, провода под сидениями есть у всех, это для даччиков непристегнутых ремней по желанию все прячется, машина после 1000км притерается и скольжение движущихся часте улутшается, а после смены масла после 0 ТО машина вооще станет торпедой, а после 3-х еще лучше будет ганять (у меня ща пробег 5150 км), чисто мое мнение для форзы лучше переключать передачу на 2800-3000 об., но я честно говоря это делаю восновном от 3-4 динамика просыпаэться легче управлять, ну это кому как расход по городу я засекал получаеться около 8 литров +\- 200-300 грам. В книге пишут что после 1000 км пробега можно разгонять до максимального ускорения т.е. 160 км. бред не советую :) , а после 0 ТО пожалста 6 тысяч оборотов давать спокойно можно я разгонял до 160 дето либо мотор на 2-3 перадчи до 6 тсяч раскручивал для прикола и проверки быстрого ускорени вобщем логан или авео помоему отдыхает, кобылы чучтвуются.
Можно узнать подробней про парктроник? я так поня есть табо для показа дистанцыи или я не так понял?

Дякую за привітання!

Буду сподіватись, що після 3-х тисяч буде краще ганяти.  :)
Стосовно 2800-3000, то після 2500 починає занадто ревти, як на мене, тому якщо не поспішаю, тримаю до 2000, якщо потрібно прискорюватись, то до 2500 і вистачає.
До 160 км/год, планую розігнати десь після 5000 км.

Стосовно парктроніка, то ти ним не користуєшся чи що? В тебе ж теж люкс.
Коли здаєш назад, від автоматично активується, але якщо різко і достатньо швидко здавати, то він повільно реагує, можна вдаритись. А так класно, що є, допомагає.
Табло посередині пишеться літера L, R, чи С, залежно від того, який бік ближче.

Оффлайн VitaliyUgBor

• Пользователь
  • **
  • Автомобиль: ZAZ FORZA
« Ответ #14 : 18 Сентябрь 2011, 21:39:54 »
Стосовно парктроніка, то ти ним не користуєшся чи що? В тебе ж теж люкс.
Коли здаєш назад, від автоматично активується, але якщо різко і достатньо швидко здавати, то він повільно реагує, можна вдаритись. А так класно, що є, допомагає.
Табло посередині пишеться літера L, R, чи С, залежно від того, який бік ближче.

Вот так вот, нет у меня то есть парктроник но я вычитал в книжке какой звук за какое растояние отвечает так и ориентируюсь, а на табло никогда не смотрел во время движения "задом" :) ток по зеркалам смотрю и здаю, завтра посмотрю на табло, спс реально америку открыл :)))

если почитать тему о парктронике можно еще что то новое для себя открыть ;) с ув. модератор
« Последнее редактирование: 19 Сентябрь 2011, 09:56:57 от AmiD »

Клуб владельцев и любителей автомобиля ЗАЗ Форца (ZAZ Forza) / Чери А13 (Chery A13) / Чери Бонус (Chery Bonus) / Чери Вери (Chery Very) - Форум

ZAZ Forza / ЗАЗ Forza - клуб, форум, отзывы, цены, фото запчасти, тюнинг, ремонт,
фото, технические характеристики и комплектации.

rezina.cc