ЗАЗ Форца (Чери А13, Чери Бонус, Чери Вери) клуб / ZAZ Forza (Chery A13, Chery Bonus, Chery Very) club

Forza Club

Автор Тема: Vetal Storm & Viper Storm  (Прочитано 15802 раз)

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
  • Автомобиль: ЗАЗ Forza Hatchback Luxury
Vetal Storm & Viper Storm
« : 04 Май 2014, 02:47:12 »
Привіт Усім :hi:!
Почалось моє кохання до мототехніки ще у дитинстві, тато катав мене на своїй Яві 350(638) (мені  було 5ть років як мама її продала,) хоча тато купив її за місяць до свого (з мамою) весілля  - нову з розібраною передньою вилкою ,знятим переднісм колесом в ящику(він дуже часто про це згадує)  :unknw: (фото буде)
В 11 років я купив за 200 грн мопед "Карпати" і "розпочав кар`єру байкера", зразуж розкидав моторчик ,замінив декілька  детальок(допомагав друг чуть старший мене,ато тоді я ще в мототехніці зовсім не кумекав) і катався я ним де хотів ,коли хотів цілих 5ть років,і по чучуть його удосконалював, згодом я підріс і + зявились глобально скутери в продажі,.Карпач за той час я вивчив і міг його по серед пустого поля розібрати і скласти...Кстаті він в мене ще є і навіть їздить(того літа відремонтував) :acute: (фото буде)
У 2007 році прикупили мені на День Народження Новий КРУТИЙ на той час подарунок ,а саме скутер Viper Storm 150кубіків. 6200грн віддали.
Скутер великий 2 місний,100 км по трасі летів як ракета з 2ма камікадзе на борту=)...Кароче "дрючив" я ним всіх скутеристів, деякі моцики і навіть старі Вази.Дівчата в чергу ставали,...щоб прокатав я їх =) :good:...Він (скутер) не реєстрований по цей час ,бо в мене не було ще тоді прав , але їздив я ним кругом і "косив" під скутеристів в яких були такіж скутери ,але 50кубів...(скутери з першого погляду однакові і тоді до того в нас ніхто неприглядався сильно)..хоча пару разів втікав від ДПСників,але  :secret:...За тих не повних 6ть рочків я ним накатав біля 20.000км і потріпав його також не слабо... (пару разів розбирав мотор)...
Потім в мене зявилась Форзочка  :to_become_senile: і скутерок мій відійшов на 2й план... Але зараз підходить літо+ бензин "нормально" коштує і я вирішив його достати , підкрутити і сповнити молодість.
В першу чергу треба підшаманити мотор( хоча він їздить ,але в середині звук як у дзвіниці)
Підпаяти пластик і підкрасити старі шрами
Купити новий акумулятор(хоча заводиться він і без нього)
І купити задній диск r13 з кріпленням під дискові тормоза.
Фото пізніше,бо сьогодні я на роботі :pardon:
Далі буде...!
« Последнее редактирование: 04 Май 2014, 02:53:54 от VetalStorm »

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
Re: Vetal Storm & Viper Storm
« Ответ #1 : 04 Май 2014, 10:37:46 »
Як і обіцяв Фото мого Хоббі ,Захоплення!
Ява Тато і Я

Мопед Карпати

І Viper Storm 150
Точнісенько такий самий як на цій фото

Свій сфоткаю пізніше...зараз в Нас дощ

Оффлайн Proc

• Ветеран
  • Автомобиль: Белый
« Ответ #2 : 04 Май 2014, 21:16:23 »
О-о-о! Явисты (да, именно так!) - это была особая каста ценителей мотоциклов! У моего отца была такая-же. Помню как он возил меня маленьким на бензобаке, давал погазовать.

Сам я к мотоциклам к сожалению равнодушен, но Ваше увлечение уважаю!  :friends:
Concordia, Integritas, Industria

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
« Ответ #3 : 05 Май 2014, 19:47:55 »
Вот он, мой "белий конь"

Оффлайн AmiD

• Глобальный модератор
  • Ветеран
  • Автомобиль: ЗАЗ FORZA COMFORT LIFTBACK
« Ответ #4 : 16 Май 2014, 17:31:53 »
а у меня была когда то "верховина" тоже игрушка была для подростков: перебирал мотор раз в сезон.
задумываюсь о приобретении скутера в связи с ценами на бензин, но уже наверное на следующий летний сезон.

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
« Ответ #5 : 16 Май 2014, 20:47:33 »
скутер на літо саме то,в мене ніяк часу не знайдеться свого Vipera до пуття довести, то робота,то будівництво гаража...

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
« Ответ #6 : 22 Июнь 2014, 02:38:36 »
Доброго Времени суток Коллеги!
Є хтось близький до МРЕО,хочу зареєструвати свого "Коня"...Цікавить,які потрібно довідки , документи(фото)???Скільки це може Вартувати??

Клуб владельцев и любителей автомобиля ЗАЗ Форца (ZAZ Forza) / Чери А13 (Chery A13) / Чери Бонус (Chery Bonus) / Чери Вери (Chery Very) - Форум

ZAZ Forza / ЗАЗ Forza - клуб, форум, отзывы, цены, фото запчасти, тюнинг, ремонт,
фото, технические характеристики и комплектации.

rezina.cc