ЗАЗ Форца (Чери А13, Чери Бонус, Чери Вери) клуб / ZAZ Forza (Chery A13, Chery Bonus, Chery Very) club

Forza Club

Автор Тема: Допоможіть,Хочу починати будувати гараж!!!  (Прочитано 67511 раз)

Оффлайн Валентин4616

• Цвет песчаный пляж. TT663130
  • Глобальный модератор
  • Ветеран
  • 80150км
  • Автомобиль: Zaz Forzа Lux Лфтбек18.04.2012
Re: Допоможіть,Хочу починати будувати гараж!!!
« Ответ #30 : 11 Апрель 2014, 21:44:37 »
Над ямой подумай хорошенько )))  Я 12 лет назад  тоже думал, как же гараж без ямы, копал, обкладывал кирпичом, обшивал швеллером, чтобы не дай бог не обвалилась во внутрь - а по итогу по назначению ни разу ямой не воспользовался  ((((  Хлам там свален всякий, да зимняя резина. 

Еще и сырость лишнюю тянет в гараж.
Мне кажется яму лучше делать цельно литой но предварительно сделать каркас из арматуры. И ещё подумай над тем как ты будешь делать полы. Так как я по незнанию не выбрал землю из под пола. А теперь она проседает и даёт трещины по бетону.

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
  • Автомобиль: ЗАЗ Forza Hatchback Luxury
Привіт Друзі!
Сьогодні чучуть продвинули будівництво...Зараз мій майбутній гараж виглядає ось так, в понеділок побудуємо фрунтони
і можливо положим (прибєм) плівку під напевно металочерепицю!

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
 :friends:Всім Хто зайшов Доброго Вечора!!!
Накрили гаражик плівкою і десь на днях має бути металочерепиця(з Польщі везуть)
Чучуть повідкидав і вивіз сміття будівельне і попробував заїхати Форзою в її Майбутній дім...Хай починає звикати до нових умов життя...до кінця будівництва ще довговато...Все значно подорожчало і будуватись стало важче(дорожче),але почату справу до кінця я всеодно доведу...!
Форзочка губиться в своїй новій хаті ,але будувався я на майбутнє,так як не відомо яке чи скільки  в нас в сімї буде через декілька років...зараз 2 авто (седани) поміститься легко,можливо зявиться і бус...Так що краще зробити з запасом місце,чим потім переробляти.+ стилажі + хлам якийсь+скутер...має вистачити місця всім :bye:

Далі буде=)

Оффлайн Predator

• Старожил
  • Автомобиль: Zaz Forza
Який ж це гараж ? Це особняк для машини  :good:

Оффлайн kayot

• Ветеран
  • Автомобиль: ZAZ Forza
да тут 4 Форзы поместится  :shok:

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
 :hahaha:Якщо постаратись то 4ри можна всадити

Оффлайн takiji

• Ветеран
  • Ацкий водила
  • Автомобиль: zaz forza
Який ж це гараж ? Це особняк для машини  :good:
Молодец, плюсанул.
Это кажется, что гараж большой. Если гараж заодно мастерская и склад (в хорошем смысле, не вский хлам :biggrin:), то наоборот - шо надо.

Оффлайн kayot

• Ветеран
  • Автомобиль: ZAZ Forza
надо было крышу мансардную делать,было бы вообще шик

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
   :friends: Друзі,всім дякую що слідкуєте і висловлюєте Ваші думки по темі,мені приємно + роблю висновки з написаного Вами..Сьогодні привезли в Луцк Металочерепицю з Польщі(ту що я замовив минулого понеділка) в суботу привезуть мені до дому і будем крити....я псіханув і замовив листи по 4м35см.( сплошні щоб без швів) як ми її  туди маєм пужити я ще непредставляю  :lol:

Оффлайн takiji

• Ветеран
  • Ацкий водила
  • Автомобиль: zaz forza
   :friends: Друзі,всім дякую що слідкуєте і висловлюєте Ваші думки по темі,мені приємно + роблю висновки з написаного Вами..Сьогодні привезли в Луцк Металочерепицю з Польщі(ту що я замовив минулого понеділка) в суботу привезуть мені до дому і будем крити....я псіханув і замовив листи по 4м35см.( сплошні щоб без швів) як ми її  туди маєм пужити я ще непредставляю  :lol:
Я так с родственниками крышу делал, двое лист подают - другой сверху тащит. Листы хоть и длинные (4.5-5 примерно), но относительно легкие.

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
Доброго Дня І Гарного Вихідного Вам!
Майже розібрались ми з Дахом!
Осталось вчепити куньок з самого верху і вітрові бляхи (там де має підшитись вагонка)
МеталоЧерепиця подавалась і крутилась не так страшно як я представляв,а навпаки скоро і справлялось нас 4ро людей...Довго бились рейки ...
Фото :

Працюєм далі :dance2: ...

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
Доброго дня, підкажіть як правильно розмістити яму в гаражі. Маю на увазі скільки залишити місця від вїзних воріт (1м) чи більше чи менше.яка має бути чистова ширина ями(я знаю що чим ширша тим краще,але всеж....я планую робити 1.10,1.20 чи нормальна буде, у форзи ширина між колесами біля1.30)

Оффлайн Валентин4616

• Цвет песчаный пляж. TT663130
  • Глобальный модератор
  • Ветеран
  • 80150км
  • Автомобиль: Zaz Forzа Lux Лфтбек18.04.2012
Доброго дня, підкажіть як правильно розмістити яму в гаражі. Маю на увазі скільки залишити місця від вїзних воріт (1м) чи більше чи менше.яка має бути чистова ширина ями(я знаю що чим ширша тим краще,але всеж....я планую робити 1.10,1.20 чи нормальна буде, у форзи ширина між колесами біля1.30)
Делайте 1,1м по ширине чтобы потом можно было спокойно заезжать на яму. От ворот отступить от 1м до 1,5м чтобы можно было нормально закрывать ворота. Яму лучше делать цельнолитую но перед этим сделать каркас из арматуры. И ещё не забудьте сделать ниши в стене ямы для инструментов.

Оффлайн maks rz

• Ветеран
  • Автомобиль: zaz forza хэтч
Я отступал от ворот метр,ширина ямы 0.95,уголок под крышку 50 итого размер ямы по полу 1.05*4.80,выкладывал из шлакоблока,верхний ряд делал опалубку и заливал монолитом с полом.
загрузить на радикал
радикал ру загрузить фото

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
накопав сьогодні я цілий Зіл,втомився бо там глина,і ще мабуть біля двох Зілів буде,ширина чорнової ями получається 1.50 і планую на 5.40метрів(чистова буде 1.10м/5.0м)

Клуб владельцев и любителей автомобиля ЗАЗ Форца (ZAZ Forza) / Чери А13 (Chery A13) / Чери Бонус (Chery Bonus) / Чери Вери (Chery Very) - Форум

ZAZ Forza / ЗАЗ Forza - клуб, форум, отзывы, цены, фото запчасти, тюнинг, ремонт,
фото, технические характеристики и комплектации.

rezina.cc