ЗАЗ Форца (Чери А13, Чери Бонус, Чери Вери) клуб / ZAZ Forza (Chery A13, Chery Bonus, Chery Very) club

Forza Club

Автор Тема: Відпочинок на озері Світязь.  (Прочитано 43538 раз)

Оффлайн valeriy-kuzn

• Ветеран
  • Автомобиль: ЗАЗ FORZA
Відпочинок на озері Світязь.
« : 11 Май 2013, 10:26:32 »
І так скоро літо, жара, відпустка :59: і вирішили ми з друзями зганяти на пару днів на Світязь.
Як будем там жити ще не вирішили, розглядаєм всі можливі варіанти, а саме відпочинок з палатками, зняти якийсь будинок чи кімнату бажано поряд з озером щоб не їздити машиною, ну і третій варіант напевно найменш можливий(бажаний) напевно через те що можливі високі ціни за низьку якість - це якийсь пансіонат чи база відпочинку!
Так от можливо хтось щось знає з цього приводу, можливо хтось відпочивав одним із перечислених способів, цікавить будь-яка інформація яка домоможе визначитися з місцем куди краще їхати і де і як краще скоротати ночі (тобно переночувати :biggrin:)

Оффлайн Arno

• Постоялец
  • Автомобиль: Forza
« Ответ #1 : 11 Май 2013, 23:53:03 »
Тяжело ответить надо понимать бюджет ночь/человек. Ваши предпочтения в отдыхе. Посмотрите тут http://ezdimsami.com.ua/ru/volinska/svitaz.html

Оффлайн valeriy-kuzn

• Ветеран
« Ответ #2 : 12 Май 2013, 11:40:12 »
Я ж написав, що ще не вирішили як будем відпочивати чи з палатками чи знімати кімнати, на який варіант набереться більше плюсів на такому думаю і зупинимся, що стосується бюджету то це в районі до 100грн. з людини (це без харчування) якщо знімати кімнати, ну а з палатками як уж буде получатися, але думаю повинно бути дешевше, доречі Arno за ссилку дякую +

Оффлайн Arno

• Постоялец
« Ответ #3 : 12 Май 2013, 13:32:46 »
Были на озере Свитязь с 1 по 2 мая. Туристов на весь поселок вместе с нами было от силы 3-4 компании. Остановились по 50 грн с человека кровати удобные выспались все, но туалет и душ во дворе. Хозяйка Вера дружелюбная и вкусно готовит "Сытая хата". В сезон с июня по август это же по 80-100 грн. Есть возле озера на поляне среди леса палаточный городок с машины 10 грн, а с палатки 30 грн. Работает только в сезон ставят био туалеты, пиво еда. Сейчас можно бесплатно там никого нету. Если хотите с комфортом то есть и с кондиционерами номера.   
*Извините было поздно не дочитался.

Оффлайн valeriy-kuzn

• Ветеран
« Ответ #4 : 14 Май 2013, 17:31:27 »
Arno а яка відстань до озера(пляжу) від тої  "Ситої хати" киди вихід з двору ну ітак далі?

Оффлайн Arno

• Постоялец
« Ответ #5 : 15 Май 2013, 09:51:37 »
Практически все дома стоят вдоль дороги и этот тоже. Выход со двора прямо на озеро, только перейти дорогу, примерно метров 50 до воды от калитки. Пляжи конечно громко сказано. Есть местами песочек, а так трава. Зато озеро чистое, а глубина начинается где то после 100 метров от берега. Самое глубокое место 67 метров. Моторки запрещены.

Оффлайн valeriy-kuzn

• Ветеран
« Ответ #6 : 22 Май 2013, 22:34:30 »
Доречі Arno, а як там дорога на Світязь, як пролягав Ваш маршрут, особливо цікаво як дорога коли зїжаєш з траси на Любомль як звідти і до самих озер.
Я так розуію що ділянка Ковель - Любомль це нова траса що будували до Євро чи туди не дійшли, бо до Ковеля знаю що точно відмінна траса!
Мається на увазі траса М-07

Оффлайн valeriy-kuzn

• Ветеран
« Ответ #7 : 25 Май 2013, 16:48:11 »
А может кто знает, какие то карты где можно посмотреть названия улиц мелких городов и сел, конкретно интересует карта улиц села Свитязь!

Оффлайн Arno

• Постоялец
« Ответ #8 : 26 Май 2013, 22:16:23 »
Дорога М-07 для Евро с Польши прямо на Киев. В Ковель не заходит. после поворота в право с трассы на Любомль дорога нормальная (средней паршивости). Да там ехать почти ничего.

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
  • Автомобиль: ЗАЗ Forza Hatchback Luxury
Re: Відпочинок на озері Світязь.
« Ответ #9 : 29 Май 2014, 11:02:49 »
Привіт Усім!
Починається період відпусток,так як для Відпочинку їхати на схід на море стало складніше,то прийдеться їхати десь на заході Думаю відвідати о.Світязь.Є з Вас такі що планують також віввідати Шацькі озера???
Якщо є якась інформація - ділимся,можливо зустріч одноклубників організуєм :blush:

Оффлайн mik6477

• Ветеран
  • Автомобиль: VW Polo 1.4 "black hatchback"
« Ответ #10 : 29 Май 2014, 18:05:29 »
Я їду на Світязь, пансіонат "Шацькі озера". З датою ще не визначився, але однозначно в червні.

Оффлайн VetalStorm

• Ветеран
  • Forza № 7559
  • Автомобиль: ЗАЗ Forza Hatchback Luxury
« Ответ #11 : 29 Май 2014, 18:15:55 »
Мені з Луцька відстань 170км...я буду рулити в серпні....за.бали з роботою .... :ireful2:  яка ціна за кімнату на двох,і як з ними звязатись(якщо не секрет)

Оффлайн Arno

• Постоялец
« Ответ #12 : 29 Май 2014, 18:40:59 »
писал в своей теме путешествие
повторяю вот тут http://ezdimsami.com.ua/ru/home.html
не забываем ставить +

Оффлайн mik6477

• Ветеран
  • Автомобиль: VW Polo 1.4 "black hatchback"
« Ответ #13 : 29 Май 2014, 20:20:53 »
Мені з Луцька відстань 170км...я буду рулити в серпні....за.бали з роботою .... :ireful2:  яка ціна за кімнату на двох,і як з ними звязатись(якщо не секрет)
  Контакти тут http://www.shatski-ozera.org.ua/ На рахунок цін не в курсі, мені оплачує профсоюз.

Оффлайн Arno

• Постоялец
« Ответ #14 : 31 Май 2014, 21:02:53 »
Зараз ні. Дзвоніть питайте

Клуб владельцев и любителей автомобиля ЗАЗ Форца (ZAZ Forza) / Чери А13 (Chery A13) / Чери Бонус (Chery Bonus) / Чери Вери (Chery Very) - Форум

ZAZ Forza / ЗАЗ Forza - клуб, форум, отзывы, цены, фото запчасти, тюнинг, ремонт,
фото, технические характеристики и комплектации.

rezina.cc