ЗАЗ Форца (Чери А13, Чери Бонус, Чери Вери) клуб / ZAZ Forza (Chery A13, Chery Bonus, Chery Very) club

Forza Club Автозапчасти от Пан Авто Групп

Автор Тема: "+" та "-" форзи - питання тим, хто пересів з ланоса.  (Прочитано 39308 раз)

Оффлайн lars_145

• Пользователь
  • **
  • Автомобиль: Lanos
В форзе более прогрессивная подвеска чем в ланосе..на мой взгляд..
Головне щоб надійна :)
Из минусов только широкая стойка лобового стекла..
Я так само думав про ланос, коли пересів в нього з свого старенького фордика.
Доречі ця халепа досить часто зустрічається і в авто, вище на пару класів від форзи.
..все остальное либо лечится,либо на это просто забивается..(из серии,как кто-то писал,заглючил абс вытащил предохранитель катаюсь далее)
:pardon:
Звичайно підхід з АБС мені  не подобається, але це не критично.

Оффлайн pioner

• ЗЛЮКА КЛУБА
  • Ветеран
  • пробег 32500
  • Автомобиль: Кузов № 454
В форзе более прогрессивная подвеска чем в ланосе..на мой взгляд..
Головне щоб надійна :)
Из минусов только широкая стойка лобового стекла..
Я так само думав про ланос, коли пересів в нього з свого старенького фордика.
Доречі ця халепа досить часто зустрічається і в авто, вище на пару класів від форзи.
..все остальное либо лечится,либо на это просто забивается..(из серии,как кто-то писал,заглючил абс вытащил предохранитель катаюсь далее)
 :pardon:
Звичайно підхід з АБС мені  не подобається, але це не критично.

Тобі  богато чтого не сподобаеться після Ланоса.

Коли Ти в Ланосі міняв сайлентблоки ?
Коли в Ланосі міняв амортизатори ?
Коли в Ланосі поміняв високо-напружны провода ?
Чи подобаеться тобі м`якость руху Ланоса (бо хФорза не така, зовсім нетака).

Мінуси :
1. Жорстка ходова , більш вероятно зігнуть диск на 15й резині чим на Ланосовій 13й.
2. Не така надійна ходова як у Ланоса (я не знав що таке стойки стабілізатора раніш, сайлентблоки , та рульві кінцівки)
3. Не дай бог пошкодиш фару чи фонарь задній ---- (фара Ланос --- можно придбати тілке скло --- 100 грн \хФорза 2000 - 3000 грн чи скільки там коштуэ фара, стоп Ланоса 300 - 500 грн \ хФорза 900 грн щей чекати будеш 2-3 тиждня).
4. В мене розвалилась кресло водія (пів року володіння не прошло ). (В Ланосі такого не було ))) )

Плюси.
1. Не такий прожорливий двигун як у Ланоса (в мене Ланос ЖРАВ бензин до 15 литрів у зимку по городу --- а за городом падлюка тільки 5,5 )
2. Красивіша та модніша по дизайну (гыгыгыгыггы   я теж звівся на дизайн) автівка безумовно виглядаэ дорожче і модніше Ланоса.
3. Крісло водія, руль та інщі прилади керування для мене більш комфортне у хФорзи.
4. На трассі машина більш керована чим Ланос у поворотах та інш.

Тобто резюмірую : хФорза быльш цікава як іграшка ніж як робоча лошадка.

Мені автівка не потрібна як робоча лошадка - це сімейна (більш  дружини ніж моя) автівка тому  ми іі придбали.
а ще не було грошей на біль доргу.
а ще в мене таке передчуття що оті минуси стануть більш коштовними в біль дорогих моделях.
тобто цікаво скільки коштуэ фара на новий  Хюндай АКЦЕНТ ? )))

якось так ...

Весь цей пост написан хитрожопо на рідній мові щоб підЬібнути Гошу ))))))))))))))))))))))) (зломай глаза любий друже)

Оффлайн гоша

• Ветеран
  • Автомобиль: CHERI BONUS

Весь цей пост написан хитрожопо на рідній мові щоб підЬібнути Гошу ))))))))))))))))))))))) (зломай глаза любий друже)

Да ладно! Очі я не зламаю. А от якби ти писав більш грамотний, то мені зрозуміліше було. Але я розумію: у тебе фішка така, нікуди не дітися.

П.С. за подколку: +  :good:
上帝創造了世界。其餘的是在中國製造的!

Оффлайн maks rz

• Ветеран
  • Автомобиль: zaz forza хэтч
Вы знаете,что касается паломок,тут как повезёт....у знакомого таета королла 2008 года с пробегом в 40 тыс..
Официалы уже и в ходовку и в мотор и в электрику своё жало сували по гарантии...так что.. :pardon:
А что касается ланоса как по мне,выглядит он убого и делают его те же криворукие что и форзу..если уж и выберать тонаверно между форзой и видой,ланос наверно уже в другой лиге..

Оффлайн lars_145

• Пользователь
  • **
Тобі  богато чтого не сподобаеться після Ланоса.

Коли Ти в Ланосі міняв сайлентблоки ?
Коли в Ланосі міняв амортизатори ?
Коли в Ланосі поміняв високо-напружны провода ?
Чи подобаеться тобі м`якость руху Ланоса (бо хФорза не така, зовсім нетака).
Еее...
Це вже починає мені нагадувати мою таврію, яку я купив за 900 баксів і за рік влив 1200 у.о.
Мінуси :
1. Жорстка ходова , більш вероятно зігнуть диск на 15й резині чим на Ланосовій 13й.
2. Не така надійна ходова як у Ланоса (я не знав що таке стойки стабілізатора раніш, сайлентблоки , та рульві кінцівки)
3. Не дай бог пошкодиш фару чи фонарь задній ---- (фара Ланос --- можно придбати тілке скло --- 100 грн \хФорза 2000 - 3000 грн чи скільки там коштуэ фара, стоп Ланоса 300 - 500 грн \ хФорза 900 грн щей чекати будеш 2-3 тиждня).
4. В мене розвалилась кресло водія (пів року володіння не прошло ). (В Ланосі такого не було ))) )

Плюси.
1. Не такий прожорливий двигун як у Ланоса (в мене Ланос ЖРАВ бензин до 15 литрів у зимку по городу --- а за городом падлюка тільки 5,5 )
2. Красивіша та модніша по дизайну (гыгыгыгыггы   я теж звівся на дизайн) автівка безумовно виглядаэ дорожче і модніше Ланоса.
3. Крісло водія, руль та інщі прилади керування для мене більш комфортне у хФорзи.
4. На трассі машина більш керована чим Ланос у поворотах та інш.

Тобто резюмірую : хФорза быльш цікава як іграшка ніж як робоча лошадка.

Мені автівка не потрібна як робоча лошадка - це сімейна (більш  дружини ніж моя) автівка тому  ми іі придбали.
а ще не було грошей на біль доргу.
а ще в мене таке передчуття що оті минуси стануть більш коштовними в біль дорогих моделях.
якось так ...
Тільки не кажіть що у вас ланос, а в дружини форза.

Оффлайн mrsol

• Глобальный модератор
  • Ветеран
  • Автомобиль: Chery A13 (Племенной китаец)
....
....
Не знаю как у хундая. Но помню у какого-то тазика за 100-150 тык уев, одна фара стоит около 5к уев  :hahaha: Две фары, плюс лампочки вот и форза  :biggrin:

Оффлайн lars_145

• Пользователь
  • **
Вы знаете,что касается паломок,тут как повезёт....у знакомого таета королла 2008 года с пробегом в 40 тыс..
Официалы уже и в ходовку и в мотор и в электрику своё жало сували по гарантии...так что.. :pardon:
А что касается ланоса как по мне,выглядит он убого и делают его те же криворукие что и форзу..если уж и выберать тонаверно между форзой и видой,ланос наверно уже в другой лиге..
Доречі в мене друг працює в "тойоті".
Каже що купа нових машин приїзджає з проблемами. І не тільки короли, але й авто типу прадо, лендкрузер.
Оце, бл#ть, зальот - купити тачку за вагон баксів і їздити по гарантії!!!
Бо я собі виходив з логіки:
ланос - 11 кг баксів - мало проблем.
тачка - 20-25 кг баксів - взагалі бомба.
А виявляється не все так просто.
До речі я регулярно читаю "Авторевю", там є рубрика "Вторые руки" - описують які зустрічаються найчастіше проблеми в 2-3-5 річних машин.
Така собі страшилка для тих , хто вирішив купити бу машину (причому досить дорогу).
І коли я читаю, що у нового фольцапассата на 20-30 тис. може гавкнути коробка-автомат(аля мега-DGS) - то мені аж волосся піднімається дибом.
Так що ланос ще нормальна тачка :)
Хотілося б щоб і форза була такою.

Оффлайн pioner

• ЗЛЮКА КЛУБА
  • Ветеран
  • пробег 32500
  • Автомобиль: Кузов № 454
Зацени тему http://www.zaz.ua/models/lanos-hb/price.html
Модель TA48WР --- с корейским движком 1,4 (101 л.с. )
ЦЕНА на автомобили 2012 года выпуска 93 000 грн.

з.ы.
Тільки не кажіть що у вас ланос, а в дружини форза.
Ланос продали, купили Форзу.
Только у меня Ланос был унылой базовой комплектации без тахометра \ без кондера \ и с веслпами на стеклах. (Январь 2008 года )

Клуб владельцев и любителей автомобиля ЗАЗ Форца (ZAZ Forza) / Чери А13 (Chery A13) / Чери Бонус (Chery Bonus) / Чери Вери (Chery Very) - Форум

ZAZ Forza / ЗАЗ Forza - клуб, форум, отзывы, цены, фото запчасти, тюнинг, ремонт,
фото, технические характеристики и комплектации.

rezina.cc