ЗАЗ Форца (Чери А13, Чери Бонус, Чери Вери) клуб / ZAZ Forza (Chery A13, Chery Bonus, Chery Very) club

Forza Club

Автор Тема: Рація в машину.  (Прочитано 2636 раз)

Оффлайн mik6477

• Ветеран
  • Автомобиль: VW Polo 1.4 "black hatchback"
Рація в машину.
« : 14 Март 2017, 12:01:15 »
Другани скоро літо, подорожі. Хочу море, карпати, озера... своїм ходом, проживання в наметових містечках. Дороги дальні от і задумався про рацію в машину. Мало що може трапитись, ттт.  Багато подорожуючих користуються Walkie talkie і дальності 5-10 км вистачає з головою. Далекобійники колись сиділи на СВ, тепер їх ніби і на УКВ можна чути. Хто має досвід поділіться пліз. Ну і я само собою добавлю сюди як щось цікаве нарию.
Може б і ми в дорозі собі спілкувались на якійсь частоті.
« Последнее редактирование: 14 Март 2017, 13:38:33 от mik6477 »

Оффлайн Proc

• Ветеран
  • Автомобиль: Белый
Re: Рація в машину.
« Ответ #1 : 14 Март 2017, 12:30:32 »
Поки-що ліпше комплект запасних дисків придбати... доріг немає, й чи будуть? "З’їздив" у Чернівці - погнув усі 4 легкосплави, треба прокатувати, не балансуються. Більше 450 км в день проїхати не виходить, 20-40 км/год, не більше...  :cray:
Concordia, Integritas, Industria

Оффлайн mik6477

• Ветеран
« Ответ #2 : 14 Март 2017, 12:40:17 »
Поки-що ліпше комплект запасних дисків придбати... доріг немає, й чи будуть? "З’їздив" у Чернівці - погнув усі 4 легкосплави, треба прокатувати, не балансуються. Більше 450 км в день проїхати не виходить, 20-40 км/год, не більше...  :cray:
Дороги жесть :diablo: Та диски я точно з собою брати не буду :smile:

Оффлайн mik6477

• Ветеран
« Ответ #3 : 14 Март 2017, 13:21:14 »
Великий вибір, наприклад такої раціїї вистачить повністю http://rrt-market.com.ua/ratsiya-nosimaya-baofeng-uv-5r Можна слухати поліцаїв, МЧС і багато цивільних. Правда тут нема СБ і дальнобоїв прийдеться шукати на інших діапазонах.
http://krc.ham.net.ua/geocaching/topic.php?forum=9&topic=7
« Последнее редактирование: 14 Март 2017, 14:05:13 от mik6477 »

Оффлайн vad-pvn

• Ветеран
  • Автомобиль: Форза
« Ответ #4 : 14 Март 2017, 20:09:51 »
Это если решишься на установку данного дивайса...
Да и полезно знать...
Когда будешь подключать, касается в том числе и мафонов (штатный не исключение) сигнальный провод АСС . Бери с линий ИНТ. Линии АСС отключаются в момент вкл.стартера. Логика проста, в момент работы стартера физически (ключом-замком зажигания) рубятся дополнительные нагрузки. Это линя АСС (прикуриватель-мафон). Максимально берегут энергию на запуск ДВС (стартер)...Поэтому мафоны и отключаются в момент работы стартера. Рация не исключение.

Может также пригодится.
У нас рации вобще запрещены (зона ато). Но такси использует интернет приложения как специфичные так и общественные, Вайбер - паблик аккаунты. Зело - например набери в гугле " зело автоканал украина", каналы дальнобойщиков, служб такси городов через которые собрался ехать  И.Т.Д

Оффлайн Proc

• Ветеран
  • Автомобиль: Белый
« Ответ #5 : 14 Март 2017, 21:03:19 »
Может также пригодится.
У нас рации вобще запрещены (зона ато). Но такси использует интернет приложения как специфичные так и общественные, Вайбер - паблик аккаунты. Зело - например набери в гугле " зело автоканал украина", каналы дальнобойщиков, служб такси городов через которые собрался ехать  И.Т.Д
Vad-pvn має рацію. В переносному звісно сенсі.  :smile:

Якщо чесно, вельмишановний Mik6477, я з розумінням ставлюся до вашої забаганки. Хочеться, і все, нічого не вдієш з собою. Але не вважаю за доцільне витрачатись на рацію. Вибачте. В машині потрібен блютуз, і гучний зв’язок - на мою думку. Це дійсно дуже важлива штука і коли не спробуєш - не зрозумієш. В машині потрібен добрий навігатор, та бажано реєстратор, інтернет в кінці-кінців! Але не рація. Не так часто ви їздитимете у далекі поїздки. А просто цяцька, щоб гратися... ну ніхто не заборонить, якщо зайві кошти маєте.

PS: Доречі, десь тут подібна тема вже підіймалася. Пошукайте...

Я б не купував. Це останнє, що потрібно в машині, та й тільки якщо дійсно постійно їздите у далекі подорожі.
Concordia, Integritas, Industria

Оффлайн mik6477

• Ветеран
« Ответ #6 : 14 Март 2017, 22:37:54 »
...В машині потрібен блютуз, і гучний зв’язок - на мою думку. Це дійсно дуже важлива штука і коли не спробуєш - не зрозумієш. В машині потрібен добрий навігатор, та бажано реєстратор, інтернет в кінці-кінців!...
Гучний зв'язок це звісно сила :good: Колись звик тепер відвик :smile: Реєстратор само собою. Ну а вже де смартфони там і нет з навігатором. Якось так.

Якщо чесно, вельмишановний Mik6477, я з розумінням ставлюся до вашої забаганки. Хочеться, і все, нічого не вдієш з собою.
На рахунок забаганки то я завжди казав що з думкою про будь яку забаганку потрібно переспати дві ночі і ще раз добре подумати :smile:
Трохи уточню. Рація в машину не повинна бути стаціонарна. Так як я колись багато подорожував, а не люблю санаторіїї, бази відпочинку... і надаю перевагу наметовим містечкам. Часом взагалі заїзджав як най далі від цивілізації. Короче я вже давно задумувався про рацію. Але якось руки не доходили. То в команді в когось була, то не встиг, то забув :pardon: Далі все стандартно. Малі діти, коляски і ті ж ненависні пансіонати і бази відпочинку з їхнім шумом. А душі так хочеться на природу по далі від цивілізації :cray: Так що цього року я знову за старе і це одна з причин чому я задумався про даний девайс. І саме тому рацуха повинна бути переносна. Не факт що я її візьму. Не можу не погодитись з Vad-pvn що на даний час є альтернатива, але і є звичка. Так от і пробую вирішити що краще.

« Последнее редактирование: 14 Март 2017, 23:09:56 от mik6477 »

Оффлайн Panoramma

• Пользователь
  • **
  • Автомобиль: Forza, 1.5 SOHC
« Ответ #7 : 04 Август 2017, 14:09:06 »
прошлый раз когда покупал сталюхи, они разлетелись через год!

Клуб владельцев и любителей автомобиля ЗАЗ Форца (ZAZ Forza) / Чери А13 (Chery A13) / Чери Бонус (Chery Bonus) / Чери Вери (Chery Very) - Форум

ZAZ Forza / ЗАЗ Forza - клуб, форум, отзывы, цены, фото запчасти, тюнинг, ремонт,
фото, технические характеристики и комплектации.

rezina.cc